Zwroty i reklamacje

ZWROTY

Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań lub są podstawy do reklamowania go, bardzo prosimy o kontakt poprzez wysłanie wiadomości na adres: returns@tenprodukt.com. Pamiętaj, że możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni od daty doręczenia przesyłki, bez podawania powodu.

Po otrzymaniu informacji o chęci dokonania zwrotu, prześlemy odpowiedni formularz, który należy dołączyć do zwracanego produktu.

Adres na jaki należy odesłać przesyłkę to:
TEN SALON
ul. Poznańska 24
00-685 Warszawa

Możesz również samodzielnie napisać oświadczenie odstąpienia od umowy wraz z numerem konta, na które mamy dokonać zwrotu lub pobrać stosowny formularz klikając TUTAJ. Niezwłocznie po otrzymaniu zwracanego produktu zwrócimy Ci pieniądze na podane konto.

REKLAMACJE

Przed odebraniem przesyłki należy zawsze sprawdzić, czy nie uległa ona uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienie przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: 511301900.

Jeżeli zakupiony towar posiada wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

1. Prosimy o zgłoszenie chęci reklamacji zakupionych przez Państwa towarów na adres: returns@tenprodukt.com

2. Po otrzymaniu informacji prześlemy Ci odpowiedni formularz oraz podamy adres na jaki należy odesłać przesyłkę. Przesyłka ta jest realizowana na koszt klienta.

3. W ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.

4. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.

5. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 7 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem email: returns@tenprodukt.com.